Inżynier/Inżynierka ds. Jakości (Quality Assurance)

Do naszego zespołu jakości operacyjnej marki Rockfon (rozwiązania akustyczne), na nowo utworzone stanowisko, poszukujemy osoby, która zapewni naszym klientom najwyższą jakość produktów dzięki kontroli i ciągłemu doskonaleniu naszych procesów.

Dołącz do nas i twórz z nami nowoczesne rozwiązania dla przyszłych pokoleń!

Będziesz pracować w 5 osobowym, międzynarodowym zespole ds. jakości operacyjnej. Jako team będziecie ściśle współpracować z działami produkcji, łańcucha dostaw, sprzedaży oraz ze wsparciem technicznym i obsługą klienta dbając o to, by nasze produkty były najwyższej jakości.

Kim jesteśmy?

Rockfon jest wiodącym dostawcą akustycznych rozwiązań do pomieszczeń. Marka ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które spełniają surowe wymogi w zakresie akustyki, designu, bezpieczeństwa pożarowego, trwałości i higieny. Rockfon jest częścią międzynarodowego koncernu ROCKWOOL, który od ponad 80 lat produkuje wyroby z wełny skalnej w 40 krajach i zatrudnia ponad 12 200 osób na całym świecie.

Miejsce pracy: Cigacice

Twoje zadania:

  • nadzór jakościowy nad standardowymi produktami: kontrola, monitoring, testowanie, optymalizacja;
  • nadzór nad produktami niestandardowymi, tworzonymi na potrzeby rynku: tworzenie wymagań jakościowych, certyfikacja, tworzenie instrukcji, współpraca z działami produkcji i kontrolingu, testowanie, optymalizacja;
  • sprawdzanie poprawności dokumentów i nadzór nad jakością materiałów surowych;
  • monitorowanie poddostawców pod względem poprawności i jakości dokumentacji;
  • ujednolicanie i uaktualnianie metod testowych w fabrykach oraz optymalizacja tych procesów;
  • wsparcie osoby z teamu w obsłudze reklamacji produktów (np. zastępstwo w czasie urlopu);

Nasze oczekiwania:

  • Prosimy o CV w języku angielskim;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Jakości, Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Produkcją, Inżynieria Chemiczna i Procesowa );
  • 2-3 lata doświadczenia w obszarze Quality Assurance, najlepiej zdobytego w obszarze środowiska produkcyjnego lub w przemyśle budowlanym;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2+/ C1) i znajomość języka polskiego (poziom C1);
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i wielozadaniowość;
  • Umiejętność myślenia poza szablonem oraz szukania niestandardowych rozwiązań;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne (na różnych poziomach organizacji i struktur projektu);
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed zapewniającą szybki i wygodny dostęp do lekarzy ponad 60 specjalności;
  • Dofinansowanie do kart sportowych Multisport (już od 35 pln);
  • Dofinansowanie do posiłków – Smartlunch (obiad już od 5,5 pln);
  • Bezpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa;
  • Współfinansowanie wycieczek KLAWOO – naszego Klubu Ludzi Aktywnego Wypoczynku.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij CV przez opcję APLIKUJ.