Inżynier / Inżynierka projektu

Na nowo utworzone stanowisko w naszym dziale produkcji sufitów akustycznych Rockfon, poszukujemy Inżyniera/ Inżynierki do prowadzenia projektów optymalizacyjnych i inwestycyjnych od fazy koncepcji do rozliczenia i zamknięcia projektu.Miejsce pracy: Cigacice

Dołącz do nas i twórz z nami nowoczesne rozwiązania dla przyszłych pokoleń!

Będziesz pracować w naszym największym dziale produkcyjnym, gdzie codziennie, na 4 liniach produkcyjnych wytwarzamy akustyczne panele sufitowe. Twoimi najbliższymi współpracownikami będzie team 5 inżynierów z działu Rockfon oraz, w zależności od projektu, koledzy z naszych innych fabryk na świecie oraz z centrali. Twoim bezpośrednim przełożonym będzie Kierownik całego Działu Rockfon w Cigacicach. Jest to praca jednozmianowa w godzinach: 08:00-16:00.

Kim jesteśmy?

Rockfon jest wiodącym dostawcą akustycznych rozwiązań do pomieszczeń. Marka ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które spełniają surowe wymogi w zakresie akustyki, designu, bezpieczeństwa pożarowego, trwałości i higieny. Rockfon jest częścią międzynarodowego koncernu ROCKWOOL, który od ponad 80 lat produkuje wyroby z wełny skalnej w 40 krajach i zatrudnia ponad 12 200 osób na całym świecie.

 Główne obowiązki:

  • zarządzanie projektami inwestycyjnymi od początku projektu aż do pełnego wdrożenia;
  • opracowywanie podstaw finansowych do wyceny;
  • opracowywanie wymagań technicznych, określenie parametrów i specyfikacji;
  • weryfikacja założeń projektowych;
  • planowanie testów;
  • odbieranie projektów i sprawdzanie zgodności z założeniami wyjściowymi;
  • rozruch technologiczny i przekazywanie nowych instalacji do eksploatacji;
  • nadzór nad zakończonymi projektami, kalibracja, stałe udoskonalanie;
  • udział w codziennych spotkaniach produkcyjnych, proponowanie nowych rozwiązań;
  • poszukiwanie możliwości optymalizacji i poprawy efektywności procesów produkcyjnych zmierzających do transformacji w kierunku „Factory of the Future”.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, chemia, inżynieria jakości, automatyka, robotyka, pokrewne;

  • wiedza z zakresu prowadzenia inwestycji i zarządzania projektami;

  • praktyczna znajomość oprogramowania MS Office, szczególnie Excela;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2) i znajomość języka polskiego (poziom C1) – praca często odbywa się w teamach międzynarodowych;

  • umysł analityczny;

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne (na różnych poziomach organizacji i struktur projektu);

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed oraz dyżury lekarza w biurze;

  • Dofinansowanie do kart sportowych Multisport;

  • Dofinansowanie do posiłków – Smartlunch;

  • Bezpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa;

  • Współfinansowanie wycieczek KLAWOO – naszego Klubu Ludzi Aktywnego Wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego poprzez opcję APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).