Specjalista / Specjalistka ds. współpracy z architektami (Inside sales)

25 września 2024

Z uwagi na awans naszego kolegi z zespołu, poszukujemy obecnie osoby z wiedzą budowlaną i zmysłem technicznym, potrafiącej nawiązywać relacje, szczególnie w środowisku architektów.

Twój przyszły zespół:

Będziesz pracować w komfortowym biurze w Cigacicach (jedno duże biuro dla całego zespołu) , gdzie wraz z 5 innymi osobami oraz menadżerką zespołu Justyną, będziesz wspierać naszych klientów w doborze rozwiązań z wełny mineralnej.

Nasz zespół jest wyjątkowy, ponieważ od początku istnienia zespołu (7 lat) nie odeszła z niego ani jedna osoba. To co dla nas ważne, to: praca zespołowa, zaufanie i partnerstwo. Ważna jest dla nas także różnorodność – nie oceniamy, ale wspieramy, cieszymy się gdy każdy z nas może wnieść do zespołu coś innego.

Główne obowiązki:

  • Budowanie relacji z architektami przez telefon, e-mail oraz podczas spotkań on-line i webinarów,
  • zarządzanie powierzoną bazą architektów i biur projektowych,
  • wsparcie biur projektowych przy obliczeniach i doborze rozwiązań z izolacją z wełny skalnej ROCKWOOL zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • monitorowanie zmian w przepisach budowlanych,
  • realizacja ustalonych celów miesięcznych,
  • uczestnictwo w konferencjach, targach branżowych, szkoleniach oraz spotkaniach wewnętrznych,
  •  pozyskiwanie wiedzy o planowanych projektach i inwestycjach oraz „rozgrzewanie LEADów”.

Nasze oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie wyższe w obszarach: budownictwo, architektura,  (lub studentka/ student ostatniego roku tychże kierunków),
  •  znajomość języka angielskiego na poziomie B2: będziesz brać udział w naszych grupowych projektach międzynarodowych (online),
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomość rysunku technicznego oraz środowiska CAD,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji w środowisku architektów,
  • nastawienie na rozwój kompetencji sprzedażowych, umiejętności szkoleniowych, poszerzanie wiedzy w zakresie budownictwa i architektury,
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów na targi, konferencje z częstotliwością około raz na miesiąc.

 Mile widziane:

  • znajomość przepisów budowlanych,
  • doświadczenie w prowadzeniu webinarów,
  • praktyczna znajomość Power BI, Revit.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed oraz dyżury lekarza w biurze,
  • dofinansowanie do kart sportowych Multisport,
  • dofinansowanie do posiłków Smartlunch,
  • bezpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • 1 dzień pracy w trybie Home Office/ 4 dni pracy w biurze,
  • współfinansowanie wycieczek naszego Klubu Ludzi Aktywnego Wypoczynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez opcję APLIKUJ.