Kontroler / Kontrolerka jakości w dziale Rockfon (panele sufitowe)

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie szeregu standardowych badań jakościowych paneli sufitowych Rockfon.

 Miejsce pracy: Cigacice

Uwaga!
Praca w systemie zmianowym (4 brygadowym).

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie badań odbiorczych paneli sufitowych Rockfon,
  • Ocena wyrobów pod względem wizualnym,
  • Wstępna kontrola surowców,
  • Kontrola procesu produkcyjnego pod względem zgodności z Kartą Produktu,
  • Pomoc w przeprowadzaniu testów i prób technologicznych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1),
  • Pracowitości i zaangażowania,
  • Umiejętności analizowania i formułowania wniosków,
  • Stanowczości w działaniu,
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym,
  • bezpłatny dowóz do pracy z miejscowości: Zielona Góra, Sulechów, Konotop, Kartno, Bojadła, Pyrnik, Klenica, Swarzynice, Ledno, Trzebiechów, Borek, Głęboka, Głuchów, Radowice, Kruszyna, Ostrzyce, Smolno Wielkie, Chwalim,
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED z dostępem do lekarza i stomatologa na terenie zakładu,
  • dofinansowanie do posiłków na terenie zakładu (ciepły obiad już od 5,50 zł),
  • dofinansowanie do letniego wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • aplikację do nauki języków obcych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres hr@rockwool.pl.